אירועי מצווה בחדרי בריחה

אם אתם מעוניינים לקחת את הבן או הבת שלכם לשדרוג אירוע המצווה, קחו אותם אל חדר בריחה. חדרי בריחה עושים רק טוב לחתני וכלות בר/בת המצווה. מדוע? משום שבשונה ממירוצי אופניים, מירוצי מכוניות ופיינטבול, כאן אין למבלה סיכוי להיפגע. מדוע אין לו סיכוי כזה? כי ככה מתוכנן החדר. זה מאד דומה לחדר מראות בלונה פארק שיוצר אשליות אבל בפועל כלום לא קורה, למעט הסתבכויות קלות של יציאה מהמבוך. בחדר הבריחה זה רק אחד האלמנטים. אלמנטים נוספים יהיו מפגשים עם דמויות שיתעתעו בכם ותצטרכו לגבש מולן אסטרטגיה של בריחה מהמתחם.

 

לבוא למשימה בטוחה ולחוש שמדובר באתגר

 

התחושה היא תמיד תחושה של אתגר. הדרך בה החדר בנוי, הדמויות שתיתקלו בהן, והארכיטקטורה של החדר בהחלט יעידו על כך. בפועל זהו בילוי בטוח לחלוטין, שבחובו – לא מעט סיפוק. אתם משתתפים בסצינות שנראות כמו בקולנוע או בהצגה, עם הדמויות האמתיות מהסיפור, כשאתם מגלמים את הדמות הראשית אשר סביבה הכל סובב. גם אם לא עשיתם כלום בחדר, אלא חיכיתם שהמשימה תיגמר, ההרגשה היא הרגשת ניצחון, אבל מי שבא בשביל לחדד את כושר האסטרטגיה שלו – יבוא כדי לנצח על אמת ולברוח מהחדר לפני הזמן.

 

לחוות את חוויית המותחן מקרוב

 

בואו לפגוש במכשפות, שלדים, רוחות רפאים, דמויות רובוטיות מרושעות, ועוד שפע של דמויות שיעשו לכם את החוויה למעניינת. בואו להתייצב מולן ולנסות לברוח מהמקום. התנסו בטיפוס על קירות החדר, השתחלות דרך מבוכים וחתירה למגע (כביכול, כי אין מגע באמת). בואו להרגיש אסטרטגים ליום אחד וליהנות מסיפוק בלתי נלאה.

 

ליהנות מהאתגר המיוחד

 

בחדרי בריחה בר המצווה אינו שגרתי, כי יש בו אתגר: האתגר לברוח מחדר הבריחה. גם בת המצווה אינה רגילה מבחינה זו. אבל אם הילדים שלכם אוהבים סצנות מתח ורק מחפשים אותן, חדרי  בריחה הם הפתרון האולטימטיבי עבורם, אשר יאפשר להם ליהנות מסצינות בריחה מרתקות ממיטב האגדות, הסיפורים והסרטים רביה המכר. בואו לשהות בחדרי בריחה מעניינים ומרתקים ולתת לילדים שלכם חגיגה קצת אחרת ממה שהם מכירים.

 

רוצים לדעת מה זה חדר בריחה? זקוקים למידע נוסף על חדרי בריחה? פנו אלינו בכל שאלה!