על ההבדלים שבין חתונת באולם לחתונות בטבע

אין ספק שחתונות בטבע מביאות לכם הרבה יותר תמורות בקיץ מאשר חתונות באולם. לחגוג בקיץ חתונה באולם זה כמו לחגוג בחורף חתונה בגן אירועים סגור עם סגירת חורף. בכל עונת שנה חשוב להוציא את המרב מהאירוע ולחגוג אותו במתכונת הכי מפוארת שאתם יכולים. ואם אתם בישראל, ולא באירופה, למה לא לנצל את הקיץ הארצישראלי בשביל להפיק אירוע טרופי חסר מעצורים בלב הנופים הטבעיים המרהיבים?

קצב מסחרר או משב רומנטי וקודר

שלא תבינו לא נכון: בחורף, בצל הגשמים העזים והסופות שפוקדות אותנו, "רומנטי וקודר" בתוך אולם זה בדיוק מה שצריך. בקיץ, בדיוק להיפך. חתונה מקפיצה, בסגנון טרופי עם כל הניואנסים של יצירת אווירה טרופית היא המהלך הנכון ביותר עבורכם. במקרה זה, אתם נהנים מבריזה ארצישראלית נעימה, וכל מקום בגן מוגן מפני חום ושיזוף. מאווררי פלטינה עוצמתיים ומאובטחים מוצבים מכל עבר, מזגנים ניידים עוצמתיים נראים מכל פינה, פרגולות בוטיק מפוארות, ויש אפילו שמשיה מעל כל שולחן במתחם. במרכז המתחם החיצוני תוכלו לפגוש בבימת הריקודים שתיקח אתכם ואת הקהל שלכם הכי רחוק שרק אפשר.

 

אולם חתונות בטבעהפקת חתונה בטבע

שישי בצהריים מול יום חול בין הערביים

בחתונה בטבע, הכי נכון להתנהל לאור היום ולא בלילה, ולתזמן את החתונה לשישי בצהריים. באולם, בדיוק להיפך: מזמינים את האורחים לשעות בין הערביים, ולעתים לערב וללילה הממשיים, כשמחשיך לחלוטין. אלו 2 סטיילים שונים של חגיגה, האחת באמצעות תאורה טבעית וצמחייה והשנייה באמצעות תאורת לילה בתוך מבנה. כל אחת משיטות ההפקה מציעה וייבים ואווירה שונים לחלוטין. אנו ממליצים לבחור בגן אירועים ביום שישי בצהריים כל אימת שאתם נמצאים בקיץ. הפקת אירוע בטבע בקיץ היא MUST לכל מתחתן ומתחתנת שמתכננים להינשא בעונה זו.

אטרקציות מיוחדות מול אירועי-סטנדרט

כשאתם בטבע, גם הדברים הפשוטים כמו חלוקת מזון על ידי עובדי קייטרינג הופכים להיות אטרקציות של ממש. העובד יבשל לכם על פלאמבה ופלטת חימום חמה את מנות הפתיחה מול העיניים ויקפיץ לכם את המזון לצלחת. באולם לא נהוג לעשות דברים כאלה מטעמי בטיחות אש (שכן להבה גדולה מדי של הפלאמבה, גם אם היא למטרת אפקט פשוט תפעיל את הספרינקלרים) ולכן מי שמעוניין ליישם אירוע רגיל ולא חתונה בטבע, יבחר לחגוג אותו באולם סגור.